Audit Files (7.x-3.0-rc1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Module
he: מודול

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Count
he: כמות

en: or
he: או

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: URI
he: כתובת URI

en: Used in
he: משמש ב-

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: About
he: אודות

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Uses
he: שימושים

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Next step
he: הבא

en: Date and time
he: תאריך ושעה
