Aurora (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Article
ro: Articol

en: Comments
ro: Comentarii

en: Center
ro: Centru

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Region
ro: Regiune

en: Error
ro: Eroare

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Contains
ro: Conține

en: Width
ro: Lățime

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: 1 month | @count months
ro[0]: 1 lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă

en: Add column
ro: Adaugă coloană

en: Add column to left
ro: Adaugă coloană la stânga

en: Add column to right
ro: Adaugă coloană la dreapta

en: Region settings
ro: Setări regiune

en: Region title
ro: Titlul regiunii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Builders
ro: Constructori

en: Row class
ro: Clasă rând
