Aurora (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Error
gu: ભુલ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ
