Aurora (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Center
pl: Środek

en: Category
pl: Kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Section
pl: Sekcja

en: Error
pl: Błąd

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Contains
pl: Zawiera

en: Width
pl: Szerokość

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
pl: Nazwa może skłądać się wyłącznie ze znaków alfanumerycznych i znaków podkreślenia (_)

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Row @row, Column @col
pl: Wiersz @row, kolumna @col

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Regions
pl: Regiony

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Add region
pl: Dodaj region

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Show layout designer
pl: Pokaż projektowanie układu

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add region to left
pl: Dodaj region po lewej

en: Add column to left
pl: Dodaj kolumnę po lewej

en: Add region to right
pl: Dodaj region po prawej

en: Add column to right
pl: Dodaj kolumnę po prawej

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Remove region
pl: Usuń region

en: Invalid item id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator elementu.

en: Configure column
pl: Konfiguracja kolumny

en: Configure row
pl: Konfiguracja wiersza

en: Configure region
pl: Konfiguracja obszaru

en: Region title
pl: Tytuł obszaru

en: Fluid
pl: Płynna

en: You must remove contained items to change the row container type.
pl: Należy usunąć elementy wewnątrz w celu zmiany typu pojemnika dla wiersza.

en: Items cannot be set to fluid if there are fixed items already on that side.
pl: Elementy nie mogą być ustawione jako płynne, jeśli po tej stronie występują już inne elementy o stałej szerokości.

en: Hide layout designer
pl: Ukryj kreatora układu

en: Region class
pl: Klasa obszaru

en: Fixed width
pl: Stała szerokość

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: You must choose a machine name.
pl: Musisz wpisać identyfikator systemowy.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W jakiej kategorii ten układ powinien się wyświetlać. Jeśli pozostawisz to pole puste, zastosowana zostanie kategoria "Inne".

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne

en: Reuse layout
pl: Ponowne użycie układu

en: Canvas settings
pl: Ustawienia przestrzeni roboczej

en: Configure canvas
pl: Konfiguracja przestrzeni roboczej

en: Canvas class
pl: Klasa przestrzeni roboczej

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
pl: Ta klasa będzie klasą podstawową dla układu. Będzie dołączona do klas wszystkich kolumn, wierszy i regionów żeby wyeliminować wewnętrzne dziedziczenie CSS. Jeśli pole pozostawimy puste zostanie zastosowana nazwa lub ID układu.

en: Column class
pl: Klasa kolumny

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: Scale fluid widths for IE6
pl: Skalowanie płynnych szerokości dla IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
pl: IE6 nie radzi sobie poprawnie z szerokościami 100%. Jeśli zaznaczysz to pole szerokości dla IE6 będą zamieniane na 99% celem wyeliminowania tego mankamentu.

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
pl: Jeśli wartość jest wprowadzona szerokość obszaru roboczego będzie do niej dopasowana.

en: Column separation
pl: Odstęp pomiędzy kolumnami

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) dla kolumn przylegających do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło par kolumn, więc wizualnie odległość będzie podwojeniem wprowadzonej wartości.

en: Region separation
pl: Odstęp pomiędzy obszarami

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) dla regionów przylegających do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło par regionów, więc wizualnie odległość będzie podwojeniem wprowadzonej wartości.

en: Row separation
pl: Odstęp pomiędzy wierszami

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) pomiędzy wierszami przylegającymi do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło wyłącznie dolnej części, nie górnej, zatem wartość nie będzie zwielokrotniona wizualnie jak w przypadku kolumn czy regionów.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
pl: Wprowadź klasę CSS jaka zostanie użyta. Można np. wprowadzić klasę z użytkowanej skórki.

en: Save this layout for reuse
pl: Zapisz ten układ w celu ponownego użycia

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
pl: Identyfikator systemowy układu. Musi być unikalny i może zawierać wyłącznie litery i znaki podkreślenia. Po utworzeniu nie będzie można zmienić tej wartości!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis układu: po co powstał, co robi i do czego służy. Wyłącznie w celach administracyjnych.

en: That name is used by another layout: @layout
pl: Nazwa jest już wykorzystywana przez inny układ: @layout

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
pl: Po zapisaniu tego układu do ponownego użycia pojawi się on na liście układów wielokrotnego użytku na admin/structure/panels/layouts i trzeba będzie tam przejść w celu edycji. Ten układ, stanie się opcją dla wszystkich przyszłych paneli, które utworzysz.

en: jQuery CDN
pl: CDN jQuery

en: Microsoft CDN
pl: CDN Microsoft

en: Remove section
pl: Usuń sekcję
