Aurora (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Center
lt: Centras

en: Category
lt: Kategorija

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Save
lt: Saugoti

en: Section
lt: Sekcija

en: Region
lt: Sritis

en: Error
lt: Klaida

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Contains
lt: Turi

en: Width
lt: Plotis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Caption
lt: Antraštė

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
