Aurora (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Development
az: Develop

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Center
az: Mərkəz

en: Category
az: Kateqoriya

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Save
az: Saxla

en: Error
az: Səhv

en: CSS class
az: CSS klas

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Contains
az: Tərkibində

en: Width
az: Eni

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Caption
az: Başlıq

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Status message
az: Status mesajı
