Aurora (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Development
he: פיתוח

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: Center
he: מרכז

en: Category
he: קטגוריה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Error
he: שגיאה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Contains
he: מכיל

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Fixed width
he: רוחב קבוע
