Aurora (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Article
ur: مضمون

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Error
ur: خرابی

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
