Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: disabled
it: disattivato

en: new
it: nuovo

en: edit
it: modifica

en: Region
it: Regione

en: Block
it: Blocco

en: Advanced
it: Avanzate

en: Performance
it: Prestazioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: Minimum cache lifetime
it: Durata minima cache

en: 1 new | @count new
it[0]: 1 nuovo
it[1]: @count nuovi

en: seconds
it: secondi

en: Blocks
it: Blocchi

en: 1 new comment | @count new comments
it[0]: 1 nuovo commento
it[1]: @count nuovi commenti

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
