Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: new
fa: جدید

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Views
fa: نماها

en: Region
fa: ناحیه

en: Block
fa: بلوک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: No new posts
fa: مطلب جدیدی نیست

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری

en: Weight for @title
fa: وزن @title
