Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Pages
he: עמודים

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: new
he: חדש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Views
he: היבטים

en: Menu
he: תפריט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Never
he: לעולם

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Location
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Details
he: פרטים

en: Method
he: שיטה

en: Forum
he: פורום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Cache
he: מטמון

en: Token
he: אסימון

en: Seconds
he: שניות

en: Missing
he: חסר

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Client
he: לקוח

en: Blocks
he: בלוקים

en: Form
he: טופס

en: Debug
he: אתר באגים

en: Canceled
he: בוטל

en: 1 new comment | @count new comments
he[0]: תגובה חדשה אחת
he[1]: @count תגובות חדשות

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Setting
he: הגדרות

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: Temporary
he: זמני

en: Per page
he: לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Poll
he: סקר

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: No new posts
he: אין פרסומים חדשים

en: Personalization
he: התאמה אישית

en: Hot topic
he: נושא חם

en: Normal topic
he: נושא רגיל

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
