Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Pages
ar: الصفحات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: new
ar: جديد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Variable
ar: متغير

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Views
ar: الرؤى

en: Menu
ar: القائمة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Location
ar: الموضع

en: Fields
ar: الحقول

en: Advanced
ar: متقدم

en: Details
ar: التفاصيل

en: Method
ar: الطريقة

en: Forum
ar: المنتدى

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Seconds
ar: ثوان

en: Missing
ar: مفقود

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Form
ar: النموذج

en: Debug
ar: تنقيح

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: 1 new comment | @count new comments
ar[0]: تعليق واحد جديد
ar[1]: لا تعليقات جديدة
ar[2]: تعليقان جديدان
ar[3]: @count تعليقات جديدة
ar[4]: @count تعليقا جديدا
ar[5]: @count تعليق جديد

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Setting
ar: إعداد

en: Per page
ar: لكل صفحة

en: Per user
ar: لكل مستخدم

en: Poll
ar: استطلاع رأي

en: No new posts
ar: لا توجد مواضيع جديدة

en: Personalization
ar: التخصيص

en: Hot topic
ar: موضوع ساخن

en: Normal topic
ar: موضوع عادي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Number of new comments
ar: عدد التعليقات الجديدة
