Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.0-beta3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Pages
ur: صفحات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: new
ur: جدید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔

en: Blocks
ur: بلاکس

en: 1 new comment | @count new comments
ur[0]: ۱ نیا تبصرہ
ur[1]: @count نئے تبصرے

en: Setting
ur: ترتیب
