Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Pages
nl: Pagina's

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: @count new
nl: @count nieuwe

en: new
nl: nieuw

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Variable
nl: Variabele

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Location
nl: Locatie

en: Fields
nl: Velden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Flag
nl: Vlag

en: Log to watchdog
nl: Log naar de watchdog

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: Client
nl: Afnemer

en: Blocks
nl: Blokken

en: Form
nl: Formulier

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: 1 new comment | @count new comments
nl[0]: 1 nieuwe reactie
nl[1]: @count nieuwe reacties

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Setting
nl: Instelling

en: Menu items
nl: Menu-items

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Poll
nl: Enquête

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Allowed roles
nl: Toegelaten rollen

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Hot topic
nl: Populaire discussie

en: Normal topic
nl: Normale discussie

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Number of new comments
nl: Aantal nieuwe reacties
