Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: new
ne: नयाँ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: Forum
ne: फोरम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Blocks
ne: ब्लक

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन

en: Normal topic
ne: सामान्य विषय
