Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Pages
az: Səhifələr

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Views
az: Görünüşlər

en: Menu
az: Menyu

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Blocks
az: Bloklar

en: Form
az: Forma

en: Debug
az: Debaq

en: Setting
az: Parametr

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin

en: No new posts
az: Yeni yazı yoxdur
