Authenticated User Page Caching (Authcache) (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: @count new
lt: @count nauji

en: new
lt: naujas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Forum
lt: Forumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Blocks
lt: Blokai

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count naujų komentarų

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Temporary
lt: Laikina

en: Poll
lt: Apklausos

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Hello <strong>!username</strong>
lt: Būk pasveikintas <strong>!username</strong>

en: Personalization
lt: Suasmeninimas

en: Hot topic
lt: Karšta tema

en: Normal topic
lt: Normali tema

en: Weight for @title
lt: @title svoris
