Plagiarism Checker - Authentication Framework (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Subject
de: Betreff

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Google Search
de: Google-Suche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Recipients
de: Empfänger

en: General
de: Allgemein

en: authenticate
de: authentifizieren

en: Authenticate
de: Legitimieren
