Plagiarism Checker - Authentication Framework (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
