Plagiarism Checker - Authentication Framework (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
