Plagiarism Checker - Authentication Framework (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Message
ar: الرسالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: General
ar: عام
