Autolink (abandoned) (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: content type
he: סוג תוכן

en: status
he: מצב

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Active
he: פעיל

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Filter
he: סינון

en: active
he: פעיל

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Destination
he: יעד

en: Users
he: חברי האתר

en: edit group
he: עדכון קבוצה

en: Operation
he: פעולה

en: Link to node
he: קישור לפריט התוכן

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: User search
he: חיפוש משתמשים

en: Definition
he: הגדרה

en: Style
he: סגנון

en: Select
he: בחר

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Content search
he: חיפוש תכנים

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Identification
he: זיהוי

en: List links
he: רשימת הקישורים

en: No groups available.
he: אין קבוצות זמינות.

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
