Autolink (abandoned) (7.x-2.0-beta5) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Synonyms
ru: Синонимы

en: edit
ru: изменить

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: content type
ru: тип материала

en: status
ru: статус

en: Active
ru: Активно

en: Node types
ru: Типы материалов

en: active
ru: активно

en: Group name
ru: Название группы

en: Destination
ru: Место назначения

en: Class
ru: Класс

en: Users
ru: Пользователи

en: edit group
ru: изменить группу

en: Operation
ru: Действие

en: Link to node
ru: Ссылка на материал

en: User search
ru: Пользовательский поиск

en: Definition
ru: Определение

en: Select a user
ru: Выбрать пользователя

en: Style
ru: Стиль

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: edit
ru: изменять

en: Select
ru: Выбрать

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Content search
ru: Поиск содержимого

en: Select a term
ru: Выберите термин

en: Target
ru: Цель

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Identification
ru: Идентификация

en: List links
ru: Список ссылок

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Token replacement patterns
ru: Шаблоны замещения токенами

en: You must select a term.
ru: Вы должны выбрать термин.

en: Select content
ru: Выберите содержимое

en: Custom regular expression
ru: Пользовательское регулярное выражение

en: add link
ru: добавить ссылку

en: Enter a user name
ru: Ввести имя пользователя

en: Link attributes
ru: Атрибуты ссылки

en: Manage links
ru: Управлять ссылками
