Autolink (abandoned) (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: content type
az: kontent tipi

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Active
az: Aktiv

en: active
az: aktiv

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Link to node
az: Linkə keçid

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: User search
az: İstifadəçi axtarışı

en: Definition
az: Tərif

en: Style
az: Stil

en: Select
az: Seçin

en: Keyword
az: Açar söz

en: Content search
az: Məzmun axtarışı

en: Target
az: Hədəf

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: List links
az: Siyahı linkləri

en: Add link
az: Link əlavə edin
