Automatic Updates (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Update
it: Aggiorna

en: Security
it: Sicurezza

en: Experimental
it: Sperimentale
