Automatic Updates (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Update
id: Perbarui

en: Security
id: Keamanan

en: Experimental
id: Uji Coba
