Automatic Updates (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Update
az: Yeniləmə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Experimental
az: Eksperimental
