Automatic Updates (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Update
tr: Güncelle

en: Security
tr: Güvenlik

en: Experimental
tr: Deneysel
