Automatr Marketing Automation (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Email
he: דוא"ל

en: Recipients
he: נמענים

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Roles
he: תפקידים

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Domain
he: דומיין

en: State
he: מצב

en: Company
he: חברה

en: City
he: עיר

en: Lists
he: רשימות

en: Or
he: או

en: Reports
he: דוחות

en: Immediate
he: מיידי

en: Visitors
he: גולשים

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Added a shortcut for %title.
he: נוסף קיצור דרך עבור %title.

en: Unable to add a shortcut for %title.
he: אין אפשרות להוסיף את קיצור הדרך %title
