Automatr Marketing Automation (7.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
