Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
