Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (69 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Setup
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Contacts
nl: Contacten

en: Roles
nl: Rollen

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Step 1
nl: Stap 1

en: Step 2
nl: Stap 2

en: Step 3
nl: Stap 3

en: Mobile
nl: Mobiel

en: State
nl: Status

en: Frequency
nl: Frequentie

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Company
nl: Bedrijf

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Lists
nl: Lijsten

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Instructions
nl: Instructies

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Or
nl: Of

en: Reports
nl: Rapporten

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Report
nl: Rapport

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Alert
nl: Alarm

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: My Account
nl: Mijn account

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Added a shortcut for %title.
nl: Snelkoppeling voor %title toegevoegd.

en: Unable to add a shortcut for %title.
nl: Een snelkoppeling voor %title kan niet worden toegevoegd.

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Comparison operation
nl: Vergelijkingshandeling

en: Search Contacts
nl: Zoek contacten
