Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta2) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Roles
az: Rollar

en: State
az: Dövlət

en: Duration
az: Müddət

en: Or
az: Və ya

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
