Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Roles
lt: Rolės

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: State
lt: Etapas

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Company
lt: Įmonė

en: Duration
lt: Laikas

en: City
lt: Miestas

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Visitor
lt: Svečias

en: Or
lt: Arba

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report
lt: Ataskaita

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams
