Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Support
ro: Suport

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Ţară

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Email
ro: email

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Contacts
ro: Contacte

en: Roles
ro: Roluri

en: State
ro: Status

en: Company
ro: Companie

en: Duration
ro: Durată

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Lists
ro: Liste

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Visitor
ro: Vizitator

en: Or
ro: Sau

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Alert
ro: Alertă

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Added a shortcut for %title.
ro: Comandă rapidă adăugată pentru %title.

en: Unable to add a shortcut for %title.
ro: Imposibil de adăugat o comandă rapidă pentru %title.
