Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta3) - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Support
hu: Támogatás

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Update
hu: Frissítés

en: Setup
hu: Beállítás

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Mobile
hu: Mobil

en: State
hu: Állapot

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Company
hu: Cég

en: Duration
hu: Időtartam

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Lists
hu: Listák

en: Select List
hu: Legördülő lista

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Visitor
hu: Látogató

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Detail
hu: Részletek

en: Or
hu: Vagy

en: Reports
hu: Jelentések

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Report
hu: Beszámoló

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Contact Email
hu: Kapcsolattartó e-mail

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Push
hu: Eltolás

en: Immediate
hu: Azonnal

en: More info
hu: További információk

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Alert
hu: Riasztás

en: Searches
hu: Keresések

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: List Name
hu: Lista neve

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Added a shortcut for %title.
hu: %title gyorshivatkozás létrejött.

en: Unable to add a shortcut for %title.
hu: %title néven nem lehet hozzáadni gyorshivatkozást.

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefon

en: Comparison operation
hu: Összehasonlító művelet

en: Caches
hu: Gyorsítótárak
