Automatr Marketing Automation (7.x-3.0-beta3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Country
ur: ملک

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Update
ur: تجدید

en: Email
ur: ای میل
