Availability Calendars (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: <none>
ru: <нет>

en: States
ru: Состояния

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Fields
ru: Поля

en: Table
ru: Таблица

en: Mon
ru: пн

en: Tue
ru: вт

en: Wed
ru: ср

en: Thu
ru: чт

en: Fri
ru: пт

en: Sat
ru: сб

en: Sun
ru: вс

en: Default state
ru: Состояние по умолчанию

en: Caption
ru: Подпись

en: Days
ru: Дни

en: First day of week
ru: Первый день недели

en: Site-wide settings
ru: Общие настройки

en: between
ru: между

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Availability Calendar
ru: Календарь доступности

en: Not
ru: Нет
