Availability Calendars (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: Default state
sk: Základný stav

en: Caption
sk: Popis

en: Days
sk: Dni

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: between
sk: medzi

en: Styling
sk: Štýlovanie
