Availability Calendars (7.x-4.0) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: States
az: Dövlətlər

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Duration
az: Müddət

en: Show
az: Göstər

en: Fixed
az: Sabit

en: Caption
az: Başlıq

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Available
az: Mövcuddur

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: exposed
az: məruz

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: Date and time
az: Tarix və saat
