Availability Calendars (7.x-4.2) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Content
he: תוכן

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: <none>
he: <ללא>

en: States
he: מצבים

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Node
he: פריט תוכן

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Fields
he: שדות

en: Table
he: טבלה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Duration
he: משך

en: Show
he: הצג

en: Today
he: היום

en: Fixed
he: קבוע

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Days
he: ימים

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: Availability
he: זמינות

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Available
he: זמין

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: Fully booked
he: מוזמן

en: Provisionally booked
he: מוזמן טנטטיבית

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: All languages
he: כל השפות

en: exposed
he: חשוף

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Field %field is required.
he: נדרש שדה %required.

en: E.g., @date
he: למשל, @date

en: Availability Calendar
he: זמינות לוח השנה
