Availability Calendars (7.x-4.0) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Today
ne: आज

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: Date and time
ne: मिति र समय
