Availability Calendars (7.x-5.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
