Availability Calendars (7.x-5.5) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Year
sr: Година

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: Day
sr: Дан

en: Second
sr: Секунда

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: All languages
sr: Сви језици

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Full content
sr: Пун садржај
