Availability Calendars (7.x-5.6) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: 1 week | @count weeks
ur[0]: 1ھفتہ
ur[1]: @count ھفتے

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے

en: All languages
ur: تمام زبانیں
