Avatar Selection (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Picture
ar: الصورة

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Configure
ar: ضبط

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: Picture display style
ar: نمط عرض الصور
