Avatar Selection (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Picture
is: Mynd

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: New image saved.
is: Ný mynd vistuð.

en: Image deleted.
is: Mynd eytt.

en: Configure
is: Stilla

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Permissions
is: Réttindi

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »
