Avatar Selection (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: Upload
id: Unggah

en: Picture
id: Foto

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Configure
id: Konfigurasi

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Permissions
id: Izin

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: User Role
id: Peran Pengguna

en: Your virtual face or picture.
id: Muka virtual Anda atau gambar

en: Picture display style
id: Gaya tampilan gambar
