Avatar Selection (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Permissions
fa: مجوزها

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Picture display style
fa: سبک نمایش تصویر
