Amazon AWS (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Upload
id: Unggah

en: Restore
id: Pulihkan
